Darowizna

1%

Ponieważ działamy dopiero od połowy 2012 roku, a mamy już kilkoro podopiecznych, którzy naprawdę potrzebują naszej pomocy, bardzo prosimy Państwa o wsparcie.
Przekazanie 1% jest proste i nic nie kosztuje - to podatek który i tak zabierze nam Państwo.
Prosimy wypełnij odpowiednią rubrykę w Twoim rocznym zeznaniu podatkowym, po wyliczeniu ile podatku masz do zapłacenia w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego wpisz nr KRS:

koniecznie przy wypełnianiu pita pod numerem KRS,
       w pozycji cel szczegółowy wpisać: dla Fundacji Bo Cię Kocham

lub

Prosimy, wspomóż naszą działalność, wpłacając wolne datki na konto naszej fundacji:

nr konta: Raiffeisen Bank Polska S.A. 23 1750 0012 0000 0000 2376 8569