Jak zostać naszym podopiecznym

Aby zostać podopiecznym nasze fundacji należy:

1. Zgłosić podopiecznego za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej

2. Wysłać na adres fundacji:
a) wniosek o udostępnienie konta wraz z opisem choroby (pobierz wniosek)

b) kserokopię orzeczenia o niepełnosprawności lub opinię wydaną przez lekarza o stanie zdrowia (potwierdzone za zgodność z oryginałem)

c) oświadczenie zawierające informację o średnich miesięcznych zarobkach rodziny (pobierz wzór)

d) aktualną fotografię w formie elektronicznej (format pliku jpg)

e) szczegółowy opis choroby wraz z potrzebami podopiecznego

Wszystkie dokumenty należy przesłać lub doręczyć osobiście na adres:
Fundacja Bo Cię Kocham
Ul. Obozowa 45a/9

WAŻNE:
Czas rozpatrywania wniosku o przyjęcie do grona Podopiecznych Fundacji wynosi 14 dni. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie wnioski kompletne. Termin 14 dni liczy się od daty złożenia prawidłowego wniosku lub jego ostatecznego uzupełnienia.

Z uwagi na charakter działalności oraz zadania zapisane w statucie Fundacji, Zarząd może podjąć decyzję odmowną pomimo złożenia kompletnego wniosku. Od decyzji Zarządu nie ma środka odwoławczego.

Po otrzymaniu telefonicznej lub mailowej pozytywnej odpowiedzi prosimy o dostarczenie jeszcze następujących dokumentów:

1. apelu - czyli tekstu dotyczącego sytuacji rodziny i choroby dziecka, który umieszczamy razem ze zdjęciem podopiecznego na naszej stronie (takie apele można zobaczyć w zakładce „podopieczni fundacji”, po kliknięciu na imię i nazwisko poszczególnego dziecka).

2. zgoda na publikację danych osobowych (pobierz wzór)