Wolontariat

Pomoc wolontariuszy jest bardzo potrzebna w akcjach charytatywnych organizowanych na rzecz chorych dzieci przez Fundację ” Bo Cię Kocham”. To dzięki pomocy wolontariuszy udaje nam się zdobyć środki na zakup sprzętu medycznego oraz inne.j

Nawet jednorazowa pomoc jest bardzo cenna. Jeśli masz trochę wolnego czasu i chęć zrobienia czegoś dobrego na rzecz innych, możesz pomóc nam w kwestach, pracach biurowych, działaniach organizacyjnych.

A może masz jakieś pomysły dzięki którym moglibyśmy pomóc naszym podopiecznym? Chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy:)

mail: info@fundacjabociekocham.pl

tel: 690-900-236, 515-132-014